Palety Poznań

Tefra palety Poznań to rodzinna firma założona w 1993 roku. Jej główną profesją jest sprzedaż oraz skup palet Poznań. Tefra ma za sobą wiele lat na rynku, co dało możliwość wypracowania potężnej marki, a także swego rodzaju elastyczności, która jest konieczna, aby można było dostosować się do różnych wymagań stawianych przez Klientów. Tefra to sprzedaż palet Poznań, skup palet Poznań, ale także naprawa palet przemysłowych i jednorazowych.

Firma posiada wiele kontaktów w Polsce oraz w Unii Europejskiej, co umożliwia zdobywanie nowych klientów, poszerzanie perspektyw, współpracę z dużymi firmami oraz nabywanie potrzebnego doświadczenia. Aby zweryfikować rzetelność Tefry, warto prześledzić listę zaufanych Klientów, do których należą marki typu Komputronik, DPD, Raben, Lisner, Nivea, Tesco czy Lidl.

Firma Tefra ma na uwadze wygodę własnyc h Klientów, dlatego w ofercie posiada cztery punkty skupu palet na terenie Poznania, co ogromnie ułatwia dowóz palet. Bardziej wyamagający Klienci liczyć mogą na dodatkową usługę – odbiór palet przez firmowy transport z każdego zakątka Wielkopolski.

Oferta Tefra – skup i sprzedaż palet Poznań

Tefra ma szeroką ofertę palet. Swoim Klientom może zaproponować palety przemysłowe, palety drewniane, palety jednorazowe czy tak popularne europalety. Palety przemysłowe można podzielić na lekkie oraz grube. Posiadają te same wymiary (1000 x 1200mm), natomiast mają różne granice udźwigu. Paleta przemysłowa lekka, inaczej nazywana też cienką, posiada udźwig o wartości zaledwie 800 kg. Natomiast paleta przemysłowa gruba idealnie nadaje się do transportowania wózkami widłowymi, a jej udźwig równy jest 1500 kg.

Firma Tefra w ofercie ma także sprzedaż europalet najwyższej jakości, czyli EUR PAL. Wyróżnia je szanowany certyfikat IPPC, który nadaje Instytut Technologii Drewna w Poznaniu. Po tym certyfikacie można poznać palety, które zostały stworzone zgodnie z przyjętymi przez Unię Europejską normami i zasadami produkcji. Europalety Poznań mają identyczny udźwig, jak palety przemysłowe grube. Mogą unieść towary ważące do 1500 kg. Dodatkowym atutem europalet z Tefry są spełnione wymogi Międzynarodowego Związku Kolejowego.

  Nauka bezpiecznego inwestowania

Poznańska firma w swojej ofercie posiada także palety jednorazowe. Podobnie jak palety przemysłowe, dzielą się na lekkie oraz grube. Ich wymiary to 1200 x 800 mm, natomiast udźwig w najlepszym przypadku nie przekracza 1000 kg.

Oferta palety Poznań kończy się na paletach drewnianych, z których najbardziej charakterystyczną jest paleta chemiczna. Jej wymiary to 1000 x 1200 mm, a stosowana jest głównie do składowania oraz przewożenia dużych gabarytów, gdzie niekoniecznie sprawdza się europaleta. Palety 600 x 400 mm stosuje się często podczas wystaw w sklepie bądź showroomie, gdyż jej udźwig to tylko 200 kg natomiast paleta CP3 najchętniej stosowana jest w transporcie morskim.

Dodatkowymi produktami, które można znaleźć w firmie Tefra, są płyty wiórowe o grubości 1,8 cm i wymiarach 78 x 118cm. Podczas poszukiwań można natknąć się także na dekiel drewniany, który zwany jest tez pokrywą paletową, a także na drewniane półplaety. Aby zapoznać się z całą ofertą firmy Tefra, można zajrzeć na stronę:

Related Posts