Neonatolog w Poznaniu

Neonatolodzy zajmują się dziećmi do 6 miesiąca życia. W przypadku, gdy z maluchem dzieje się coś niepokojącego, to warto skorzystać z porady Neonatologa dziecięcego. W Poznaniu w gabinetach Neomedica jest specjalista, który przyjmuje najmniejszych pacjentów. Na wizytę można umówić się za pośrednictwem odpowiedniego formularza

Badania dla maluszka

Lekarz neonatolog pomaga maluszkom już od pierwszych dni ich życia. Leczy schorzenia okresu noworodkowego i wczesnoniemowlęcego, reaguje przy przedłużającej się żółtaczce, zajmuje się zaburzeniami przewodu pokarmowego, leczy zmiany skórne i zajmuje się wcześniakami. W gabinetach Neomedica w Poznaniu lekarz neonatolog prowadzi również konsultacje laktacyjne. Sprawdzenie, czy dziecko dobrze się rozwija jest jednym z priorytetów w pierwszych miesiącach życia młodego człowieka.

Zdrowie dziecka to spokój dla rodzica

W pierwszych miesiącach ich życia konieczna jest ciągła kontrola, czy wszystko rozwija się prawidłowo. W przypadku występowania niepokojących objawów należy skonsultować się z neonatologiem, który w razie konieczności zleci kolejne badania diagnostyczne.

Należeć do nich mogą miedzy innymi USG przeciezciemieniowe (głowy), które ocenia rozwój i anatomię układu nerwowego i tętnic go okalających, w czasie kiedy ciemiączko jeszcze nie zarosło. Innym badaniem jest echo serca dziecka, czyli USG serca noworodka, na których sprawdza się prawidłowość anatomii serca.

  Nowoczesna wypożyczalnia lawet w poznaniu

Related Posts