Meble do pokoju niemowlęcia

Jak sprawić, żeby mebelki do pokoju naszego dziecka, które są znalezione w Internecie i są tylko inspiracją, faktycznie znalazły się w naszych domach? Jeśli zainspirujesz się Instagramem lub Pinterestem, zauważysz, że istnieje rosnący trend do mebli w stylu boho. I mimo iż wydaje nam się, że nie możemy mieć takich wnętrz u siebie, okazuje się, że jak najbardziej, możemy. A co więcej, zapewnimy tym bezpieczeństwo maluszkowi!

Kolory i prostota

Używając jasnych kolorów, takich jak beż, biel i szarość, obok zieleni lub musztardy dla głębi, stworzysz spokojny żłobek, który jest również zabawny i pełen zainteresowania dla dziecka. Uwielbiamy kożuchy kożuchowe obłożone krzesełkami do karmienia piersią, pływający daszek nad łóżeczkiem (upewnij się, że jest wiązany, gdy dziecko jest w łóżeczku), wełniana rama wisząca na ścianie. Mieszamy różne rodzaje drewnianych mebli, aby uzyskać pełny styl boho – pomyślmy o ciemnym orzechu włoskim, bladych odcieniach skandynawskiego drewna obok rattanu i trzciny, które zyskują coraz większą popularność w przedszkolach.

Pinterest w domu? To możliwe!

Jeśli chcesz, żeby Twój maluszek zaczął swoje życie w pięknych wnętrzach, które przede wszystkim ą dla niego bezpieczne, zdecyduj się na stworzenie mebli w Pinio. To tam znajdziesz meble proste, klasyczne, i z pazurem, które pozwolą Ci stworzyć idealny pokoik dziecięcy. Więcej informacji oraz oferta dostępna jest na stronie producenta

  Jaki wybrać tusz do drukarki hp 1510?

Related Posts