Mała łazienka z pomysłem

Mieszkasz w bloku albo twoja łazienka jest po prostu niewielka? Jej remont jest problematyczny. Ponadto podejrzewasz, że nie ma szans by wyglądała ona dobrze. Zaczynasz się denerwować i dokonujesz nieprzemyślanych zakupów. Zatrzymaj się. Przed rozpoczęciem remontu warto przemyśleć sobie kilka spraw. Po pierwsze nie ważne, że łazienka jest niewielka, ponieważ przy dobrym projekcie może ona być zarówno funkcjonalna jak i piękna. Ponadto projekt pozwoli uniknąć Ci dużej ilości stresu. Pozwoli także uniknąć nieprzemyślanych zakupów. W takim razie co zrobić i jakie płytki wybrać, aby wyglądało to dobrze i elegancko?

Jak nie stworzyć kiczowatej łazienki?

Po pierwsze wybór odpowiednich płytek. To one będą grały tutaj główną rolę dekoracyjną. Na rynku możemy znaleźć ogromy wybór pięknych i nowoczesnych płytek. Posiadając projekt będziemy w stanie dobrać odpowiednio płytki do całej armatury łazienki. Ważnym punktem jest to, aby nie przesadzić ze wzorami. To potrafi być zgubne. Zbyt dużo kolorowych wzorów na małej powierzchni naszej łazienki nie będzie wyglądać dobrze. Natomiast proste w kolorze i bez wzorów płytki są po prostu nudne.

Równowaga pomiędzy tymi dwoma aspektami jest ważna. Przydatne będą w tym przypadku projekty 3D łazienki. Nowoczesna technologia pomaga nam zobaczyć efekt końcowy naszej łazienki. Dlatego też jest to propozycja dla osób, które nie posiadają dobrze rozwiniętej wyobraźni przestrzennej. Dzięki nowoczesnej technologii o wiele łatwiej jest nam zobaczyć efekt końcowy.

Płytki drewnopodobne nowoczesnym hitem

Drewno w łazience? Przecież wilgoć i złe dbanie o drewno to prosta droga do problemów! Ale nie, to tylko płytki, które je imitują. Drewnopodobne płytki potrafią w dużym stopniu ocieplić nasza łazienkę. Inspirowane są one wnętrzami skandynawskimi. Istnieje także inne rozwiązanie, a mianowicie zastosowanie drewna egzotycznego. Jest to jednak kosztowne i mało kogo stać na taką łazienkę. Dlatego też powstały płytki imitujące drewno. Są one w bardziej przystępnych cenach.

  Szybkie malowanie ścian

Wszystko w tych płytkach opiera się na dobrze dobranym kolorze, fakturze jak i kształcie. W efekcie uzyskamy „drewnianą” podłogę w kabinie prysznicowej. Płytki są odporne na wilgoć, dlatego nie ma czym się martwić. Nie kurczy się, nie odkształca, nic się z nią nie dzieje. Płytki imitujące drewno są też antypoślizgowe. Dodatkowo ich czyszczenie jest banalnie proste!

W takim razie gdzie kupić?

Jeśli chodzi o ceny to wszystko zależy od jakości płytek. Są płytki gorszej jakości z niższej półki cenowej jak i te droższe w lepszej jakości. Warto jednak zainwestować w płytki lepszej jakości. Będą one prezentowały się o niebo lepiej. Płytek w łazience nie wymieniamy jak skarpetek, dlatego jest to inwestycja na lata. Duży asortyment zawierający modne kolekcje oraz nowoczesne rozwiązania znajdziecie na stronie Grupy Mo: Producent posiada także sklep stacjonarny, który bez problemu można odwiedzić, aby pooglądać i wybrać najlepsze płytki dla siebie.

Related Posts